Venezuela,  – Okruh Venezuelou ***

Zľava 6% odlet za 214 dní

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 21.10. - 01.11.2019
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 11 dní
Cena za osobu: 3 318 €
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Hotel
Vybavenie hotela:
Doprava: Letecky
Odlet: Praha
Strava: Polopenzia
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1340631

Program zájazdu:

1. deň
PRAHA (VIEDEŇ)- PORLAMAR: Odlet a prílet do Porlamar. Transfer z letiska do hotela, ubytovanie. Nocľah.


2. deň
PORLAMAR - CARACAS - LOS ROQUES: Raňajky. Transfer na pevninu do mesta Caracas. Odlet z Caracas na súostrovie Los Roques. Súostrovie z 55 malých koralových ostrovčekov s krásnymi plážami s bielym pieskom a krištáľovo čistou vodou leží v Karibskej oblasti asi 170 km severne od Caracas, a v roku 1972 bolo vyhlásené Národným parkom, ktorý je najväčším v Karibiku. Po prílete transfer do hotela, ubytovanie. Nasleduje popoludňajšia plavba katamaránom, obed a možnosť šnorchlovania v tomto pestrofarebnom raji koralov, návrat do hotela, večera, nocľah.


3. deň
LOS ROQUES: Raňajky. Doobeda plavba katamaránom po súostroví Los Roques. Obed na katamaráne. Koralové útesy a tisíce farebných tropických rýb ponúkajú ideálne podmienky pre šnorchlovanie a potápanie. Večera. Nocľah.


4. deň
LOS ROQUES - MATURÍN - ORINOKO: Raňajky. Transfer z hotela na letisko, odlet z Los Roques do mesta Maturín. Transfer z letiska do prístavu Boca de Uracoa k rieke Rio Morichal Largo, nalodenie a plavba loďou do miesta ubytovania. Obed. Následne výlet loďou, počas ktorého uvidíte okrem úžasnej tropickej prírody príbytky indiánov kmeňa Warao, ktorí si stavajú drevené príbytky na koloch. Večera. Nocľah na brehu rieky Rio Morichal Largo.


5. deň
ORINOKO: Raňajky. Plavba loďou vrátane chytania dravých rýb - piraní. Počas tejto plavby budete môcť pozorovať okolitú džungľu, rozmanitú flóru a faunu. Obed. V oblasti delty Orinoko sa stretnete s neuveriteľným množstvom botanických a zoologických exemplárov. Popoludní ďalšia plavba loďou v delte Orinoko. Večera. Nocľah.


6. deň
ORINOKO - PUERTO ORDAZ - CANAIMA: Raňajky. Plavba loďou do prístavu Boca de Uracoa, transfer na letisko, cestou odchod cez rieku Orinoko po novom moste, odlet z Puerto Ordaz do mesta Canaima. Ubytovanie, obed. Výlet k perejám Yuri - najprv pôjdete džípom, potom loďou po rieke Carrao a nasledovať bude prechádzka džungľou. Možnosť kúpania sa v perejách Yuri. Večera. Nocľah.


7. deň
Raňajky. Odchod džípmi do prístavu Ucaima, loďou po rieke Carrao k perejám Mayupa, a ďalej loďou po rieke Churún. Prechádzka džungľou k zrejme najvyššiemu vodopádu sveta Salto Angel (979 metrov). O prvenstvo súťaží s juhoafrickým Tugela Falls. Možnosť kúpania v rieke.


8. deň
CANAIMA - PUERTO ORDAZ - CARACAS: Raňajky. Plavba loďou po lagúne Canaima, ktorá je obklopená šiestimi ohromnými vodopádmi. Stolové hory (tepuis) tvoria doslova „ostrovy“ ohraničené kolmými stenami. Len na niekoľko málo z nich je možné vystúpiť, a na väčšinu doteraz nevstúpila ľudská noha. Precházka džungľou k vodopádom Sapo. Odlet z Canaima do Puerto Ordaz, odlet z Puerto Ordaz do Caracas, ubytovanie.


9. deň
CARACAS: Raňajky. Poldenná prehliadka venezuelského hlavného mesta. Prezriete si katedrálu, Bolívarove námestie, rodný dom Simona Bolívara, radnicu, parky, univerzitu. Popoludní transfer na letisko, odlet na ostrov Isla Margarita, ubytovanie, relaxácia.


10. deň
PORLAMAR : Raňajky. Relaxácia na ostrove Isla Margarita.


11. deň
Zmena programu vyhradená.


Kalkulácia ceny zájazdu

Dospelá osoba  2 999 €
Príplatok za jednolôžovú izbu  829 €
Letiskový a palivový príplatok  319 €

Celková cena zájazdu: 0

Cena Vám bude potvrdená našim pracovníkom

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Vyplňte prosím všetky uvedené polia.


 • (napr. Adam)

 • (napr. Slovák)

 • (formát: +421123456789)
 • (napr. adam@slovak.sk)


Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

 Súhlasím s obchodnými podmienkami


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Lastminute.sk

 • Skúsenosti a prehľad Od roku 2005 pôsobíme na trhu, detailne poznáme vývoj cien počas celého roka.
 • Nájdeme najvýhodnejšie Výhodnosť Vašej dovolenky porovnáme s tisíckami zájazdov v našej databáze.
 • Rovnaké ceny Garantujeme Vám rovnaké predajné ceny ako partnerské cestovné kancelárie.

Spolupracujeme so stovkami cestovných kancelárií