Čína,  – Malý okruh Čínou ***

Zľava 9% odlet za 66 dní

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 25.05. - 02.06.2019
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 9 dní
Cena za osobu: 1 158 €
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Hotel
Vybavenie hotela:
Doprava: Letecky
Odlet: Praha
Strava: Polopenzia
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1340542

Program zájazdu:

1. deň
ODLET Z PRAHY (VIEDNE): Odbavenie na letisku 2 hodiny pred odletom. Odlet do Pekingu.


2. deň
PRÍLET DO PEKINGU : Prílet do Pekingu. Transfer do hotela, ubytovanie. Večer individuálne voľno na prechádzku mestom či odpočinok.


3. deň
TCHIEN-AN-MEN - PEJ-CHAJ PARK - WANG-FU-TING ROAD: Raňajky. Celodenná prehliadka najväčšieho námestia na svete Tchien-an-men – námestie Nebeského pokoja - s rozlohou 44 hektárov. Po obede prechádzka parkom Pej-chaj s prehliadkou pagody, postavenej na ostrove uprostred lagúny. Prechádzka po Wang-fu-ting Road, najrušnejšej triede moderného centra Pekingu s obchodnými domami.


4. deň
ZAKÁZANÉ MESTO - CHRÁM NEBIES: Raňajky. Celodenná prehliadka Zakázaného mesta – sídla panovníkov dynastie Ming a Čching. V tomto rozľahlom cisárskom komplexe vládlo 24 panovníkov po viac než 500 rokov celej Čínskej ríši. Zakázané mesto býva tiež nazývané najväčším kultúrnym múzeom Číny, počas vlády všetkých cisárov bolo neprístupné verejnosti. Obed v tradičnej čínskej reštaurácii. Popoludní prehliadka Chrámu nebies, postaveného už v roku 1420. V tomto rozsiahlom chráme panovníci dynastie Ming a Čching usporadúvali modlitebné obrady a rituály. Večer fakultatívne návšteva akrobatickej show.


5. deň
LAMAISTICKÝ A KONFUCIOV CHRÁM: Raňajky. Dopoludnia prehliadka lamaistického kláštora. Jeho päť hlavných siení stelesňuje slohovú zmes chánskych, mongolských a tibetských prvkov. Obed v typickej čínskej reštaurácii. Popoludní prehliadka Konfuciovho chrámu, zakladateľa konfucionizmu, ktorý je v Číne dodnes veľmi uznávaným filozofickým smerom. Večer pre záujemcov fakultatívne návšteva Pekingskej opery.


6. deň
VEĽKÝ ČÍNSKY MÚR - HROBKY DYNASTIE MING: Raňajky. Celodenný výlet k Veľkému čínskemu múru, ktorý sa rozpína v dĺžke viac než 6.000 km. Tento múr, ktorý pôvodne slúžil na obranné účely proti invázii barbarov, sa nachádza približne 60 km severovýchodne od Pekingu. Obed v tradičnej čínskej reštaurácii. Popoludní prehliadka jednej z dvoch prístupných hrobiek panovníkov dynastie Ming (celkom 13 hrobiek).


7. deň
LETNÝ PALÁC - ZOO : Raňajky. Prehliadka Letného paláca, letného sídla cisárov. Počas svojej vlády tu cisári prebývali a odpočívali v rozľahlých záhradách. Pozriete si aj známu Loď čistoty a pokoja – Mramorovú loď cisárovnej Cch‘–si z roku 1888. Obed v tradičnej čínskej reštaurácii. Popoludní prejazd do pekingskej ZOO, kde uvidíte populárne pandy, symbol Číny. Večer fakultatívne ochutnávka miestnej špeciality – pekingskej kačice.


8. deň
VOĽNÝ DEŇ: Raňajky. Osobné voľno na nákupy alebo prehliadku ďalších nenavštívených miest Pekingu.


9. deň
PRÍLET DO PRAHY (VIEDNE): Raňajky. Transfer na letisko a odlet späť do Prahy (Viedne). Prílet vo večerných hodinách.

Cena zahrňuje:

leteckú dopravu Praha - Peking - Praha (možnosť odletu z Viedne na vyžiadanie, možný príplatok), transfery letisko – hotel – letisko, 7 x nocľah s raňajkami v Pekingu v hoteli 3*- 4*, program vrátane všetkých transferov a vstupov, 6 x obed v tradičnej čínskej reštaurácii, služby sprievodcu ESO travel počas okruhu

Cena nezahrňuje:

letiskové taxy 369,- EUR, vstupné vízum (možnosť požiadať o vízum prostredníctvom CK za poplatok 70,- EUR), cestovné poistenie ECP 3,50 EUR/osoba/deň, fakultatívne výlety nad rámec programu (Chu-tchung tour, akrobatická show, Pekingská opera, pekingská kačica, Voňavé hory – spolu 165,- USD)


Kalkulácia ceny zájazdu

Dospelá osoba  789 €
Letiskový a palivový príplatok  369 €
Príplatok za jednolôžovú izbu  229 €
Vízum  70 €

Celková cena zájazdu: 0

Cena Vám bude potvrdená našim pracovníkom

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Vyplňte prosím všetky uvedené polia.


 • (napr. Adam)

 • (napr. Slovák)

 • (formát: +421123456789)
 • (napr. adam@slovak.sk)


Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

 Súhlasím s obchodnými podmienkami


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Lastminute.sk

 • Skúsenosti a prehľad Od roku 2005 pôsobíme na trhu, detailne poznáme vývoj cien počas celého roka.
 • Nájdeme najvýhodnejšie Výhodnosť Vašej dovolenky porovnáme s tisíckami zájazdov v našej databáze.
 • Rovnaké ceny Garantujeme Vám rovnaké predajné ceny ako partnerské cestovné kancelárie.

Spolupracujeme so stovkami cestovných kancelárií