Chorvátsko, Šibenik – Ubytování Pirovac (Šibenik) - 14820 ***

odlet za 256 dní

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 02.05. - 09.05.2020
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena za osobu: 141 €
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Apartmán
Vybavenie hotela:
Doprava: Vlastná
Odlet:
Strava: Bez stravy
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1243267

Dalmácia je najväčší región cestovného ruchu v Chorvátsku, s aktvatóriom, ktorý zahŕňa až 926 ostrovov, ostrovčekov, útesov a morských hrebeňov. Labyrinty kamenných múrov v početných vinohradoch a olivových sadoch vás sprevádzajú po všetkých troch častiach tohto regiónu – po Severnej, Strednej a Južnej Dalmácii. V každej časti vás čakajú jedinečné kultúrne pamätihodnosti v mediteránskych mestách a rôznorodé krásy nedotknutej prírody.

Riviéra Šibeník sa vyníma svojou rôznorodosťou vo všetkých smeroch - od bohatej histórie skrytej v starých pevnostiach a UNESCO-ovej katedrále až po najmodernejšie hotely. Liečivá dovolenka, ktorá sa začína medzi vôňami mediteránnych kvetov stredovekej záhrady, pokračuje v zálivoch riviéry Šibeník. Leto je naplnené aj kreáciami detí-umelcov, tradičnými festivalmi a pre najodvážnejších adrenalínovým pokušením na Šibenskom moste.

Objekt 14820 v mieste Pirovac, Šibenik - Severná Dalmácia má ubytovacie jednotky typu Apartmán (1), Izba (1) a od mora je vzdialený 30 m. Najbližšia pláž objektu je štrkovitá. Tento objekt je zaradený do kategórie "Objekty priamo na pláži". Počas Vašej dovolenky možno budú v ostatných apartmánoch ubytovaní aj iní hostia. Počas Vašej dovolenky budú v objekte ubytovaní aj majitelia. Prenajímateľ nie je povinný prijať na ubytovanie dodatočné, vopred neprihlásené osoby a domácich miláčikov.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY Dvor (600m2), Parkovisko (Počet parkovacích miest: 6, Vzdialenosť od objektu: Na dvore), Gril (spoločné používanie), WiFi Internet, Fén, Žehlička, Detská postieľka MIESTO A PRÍSTUP Objekt sa nenachádza pri ceste Medzi objektom a plážou sa nenachádza cesta Možný prístup autom: Áno Objekt sa nachádza v relatívne tichom prostredí Objekt čiastočne obklopuje zeleň VZDIALENOSTI More: 30 m Pláž: 30 m Centrum: 300 m Obchod: 160 m Rýchla lekárska pomoc: 350 m Lekáreň: 350 m Zmenáreň: 250 m Bankomat: 250 m Informačné centrum: 300 m Letisko: 60 km

A-14820-a

Apartmán má kapacitu: 6 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 2), a tiež v obývacej izbe, na celkovej ploche 82m2. Ubytovaní hostia si môžu vychutnať výhľad na more z vlastnej terasy. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. Do ubytovacej jednotky je za poplatok možné prísť aj s domácim miláčikom. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, klimatizácia, ústredné kúrenie, parkovacie miesto, internet, detská postieľka, žehlička, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. NEPOVINNÉ PRÍPLATKY: domáci miláčikovia (7,00 EUR za prenocovanie), prístelka (10,00 EUR za prenocovanie). Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije. Zľavy zo základnej ceny: akciová (pri rezervácii máte právo na dodatočnú 10-nú % zľavu).

S-14820-a

Izba má kapacitu: 3 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 1), na celkovej ploche 45m2. Ubytovaní hostia si môžu vychutnať výhľad na more z vlastnej terasy. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. Do ubytovacej jednotky je za poplatok možné prísť aj s domácim miláčikom. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, klimatizácia, parkovacie miesto, internet, detská postieľka, žehlička, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. NEPOVINNÉ PRÍPLATKY: domáci miláčikovia (7,00 EUR za prenocovanie). Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije. Zľavy zo základnej ceny: akciová (pri rezervácii máte právo na dodatočnú 10-nú % zľavu).


Kalkulácia ceny zájazdu

Apartmán (pre 4 osoby) (A-14820-a) 847 €
Apartmán (pre 5 osôb) (A-14820-a) 847 €
Apartmán (pre 6 osôb) (A-14820-a) 847 €
Cena/os. (S-14820-a) 553 €
Izba obs. 2 os. (S-14820-a) 553 €
Izba obs. 3 os. (S-14820-a) 553 €
Príplatok (přistýka) 70 €
Príplatok za domáce zviera (A-14820-a) 49 €
Príplatok za domáce zviera (S-14820-a) 49 €

Celková cena zájazdu: 0

Cena Vám bude potvrdená našim pracovníkom

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Vyplňte prosím všetky uvedené polia.


 • (napr. Adam)

 • (napr. Slovák)

 • (formát: +421123456789)
 • (napr. adam@slovak.sk)


Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

 Súhlasím s obchodnými podmienkami


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Lastminute.sk

 • Skúsenosti a prehľad Od roku 2005 pôsobíme na trhu, detailne poznáme vývoj cien počas celého roka.
 • Nájdeme najvýhodnejšie Výhodnosť Vašej dovolenky porovnáme s tisíckami zájazdov v našej databáze.
 • Rovnaké ceny Garantujeme Vám rovnaké predajné ceny ako partnerské cestovné kancelárie.

Spolupracujeme so stovkami cestovných kancelárií