Chorvátsko, Murter – Ubytování Jezera (Murter) - 13786 ***

odlet za 471 dní

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 02.05. - 09.05.2020
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena za osobu: 71 €
Typ zájazdu: Katalog
Typ ubytovania: Apartmán
Vybavenie hotela:
Doprava: Vlastná
Odlet:
Strava: Bez stravy
Číslo hotela: 0
Číslo zájazdu: 1234122

Dalmácia je najväčší región cestovného ruchu v Chorvátsku, s aktvatóriom, ktorý zahŕňa až 926 ostrovov, ostrovčekov, útesov a morských hrebeňov. Labyrinty kamenných múrov v početných vinohradoch a olivových sadoch vás sprevádzajú po všetkých troch častiach tohto regiónu – po Severnej, Strednej a Južnej Dalmácii. V každej časti vás čakajú jedinečné kultúrne pamätihodnosti v mediteránskych mestách a rôznorodé krásy nedotknutej prírody.

Ostrov Murter úzko prilieha k pobrežiu Jadranského mora a je odprezentovaný ako úvod do čarovného Národného parku Kornati, na ktorý si Murter nárokuje aj vlastníckym právom. Zdvíhací most, postavený v roku 1832, spája pevninovú s ostrovnú časť obce Tisno, a aj sám sa stal skutočnou atrakciou. Počas letnej sezóny sa most dvíha len v určitých hodinách, kedy prepúšťa množstvo plavidiel plaviacich sa námorným rajom okolo ostrova Murter.Milovníkov ornitológie určite poteší návšteva Národného parku Kornati a blízkosť mesta Šibenik, ktorého borovicové lesy skrývajú v pozadí jedinečné sokoliarske centrum Dubrava.

Objekt 13786 v mieste Jezera, Murter - Severná Dalmácia má ubytovacie jednotky typu Apartmán (1) a od mora je vzdialený 700 m. Najbližšia pláž objektu je štrkovitá. Keďže sa v objekte nachádza viac ubytovacích jednotiek, počas Vášho pobytu tu pravdepodobne budú ubytovaní aj iní hostia. Počas Vášho pobytu majitelia nebudú ubytovaní v objekte. Prenajímateľ nie je povinný prijať na ubytovanie dodatočné, vopred neprihlásené osoby a domácich miláčikov.

DOPLNKOVÉ SLUŽBY Pozemok patriaci k objektu (Udržiavaný), Dvor (100m2, Používa sa spoločne s iným objektom), Parkovisko (Počet parkovacích miest: 1, Vzdialenosť od objektu: Na dvore), Gril (spoločné používanie), Fén, Žehlička, Žehliaca doska MIESTO A PRÍSTUP Objekt sa nenachádza pri ceste Medzi objektom a plážou sa nachádza miestna cesta Možný prístup autom: Áno Objekt sa nachádza v relatívne tichom prostredí Objekt čiastočne obklopuje zeleň VZDIALENOSTI More: 700 m Pláž: 700 m Centrum: 950 m Obchod: 600 m Rýchla lekárska pomoc: 1,6 km Zmenáreň: 1 km Bankomat: 1,1 km Informačné centrum: 1,1 km

A-13786-a

Apartmán má kapacitu: 5 os. Lôžka sa nachádzajú v spálňach (celkový počet spální je: 1), a tiež v jedálni, na celkovej ploche 41m2. Povolená je príprava jedál na spoločnom grile. Rezervovaná ubytovacia jednotka nemá balkón ani terasu. ZAHRNUTÉ V CENE: pobytová taxa, záverečné upratovanie, klimatizácia, parkovacie miesto, žehlička, žehliaca doska, fén. POVINNÉ PRÍPLATKY: príplatok za krátky termín. Dostupnosť doplnkových služieb v rezervovanom termíne a ich cenu (ak nie je uvedená) je potrebné vopred preveriť. Doplnkové služby, ktoré nie sú zahrnuté v kalkulácii ceny, sa platia na mieste priamo majiteľovi objektu, ale výlučne vtedy, ak ich klient využije.


Kalkulácia ceny zájazdu

Apartmán (pre 3 osoby) (A-13786-a) 357 €
Apartmán (pre 4 osoby) (A-13786-a) 357 €
Apartmán (pre 5 osôb) (A-13786-a) 357 €

Celková cena zájazdu: 0

Cena Vám bude potvrdená našim pracovníkom

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Vyplňte prosím všetky uvedené polia.


 • (napr. Adam)

 • (napr. Slovák)

 • (formát: +421123456789)
 • (napr. adam@slovak.sk)


Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

 Súhlasím s obchodnými podmienkami


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Lastminute.sk

 • Skúsenosti a prehľad Od roku 2005 pôsobíme na trhu, detailne poznáme vývoj cien počas celého roka.
 • Nájdeme najvýhodnejšie Výhodnosť Vašej dovolenky porovnáme s tisíckami zájazdov v našej databáze.
 • Rovnaké ceny Garantujeme Vám rovnaké predajné ceny ako partnerské cestovné kancelárie.

Spolupracujeme so stovkami cestovných kancelárií