Bulharsko, Ravda – Hotel Panoráma ***

odlet zajtra

 

 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
 •                      
Termín zájazdu: 23.08. - 30.08.2018
Obsazenosť hotela: Voľný termín
(Obmedzená kapacita)
Dĺžka pobytu: 8 dní
Cena za osobu: 476 €
Typ zájazdu: Last Minute
Typ ubytovania: Hotel
Vybavenie hotela: KlimatizaceTVLedničkaBalkónKlidná lokalitaHotelová restauraceWifi zdarma
Doprava: Letecky
Odlet: Košice
Strava: Bez stravy
Číslo hotela: 109536
Číslo zájazdu: 1029056

Popis, poloha

Hotel - Restaurant Panorama *** leží v prímorskej obci Ravda na brehu Čierného mora, cca 50m od pláže. Obec Ravda je vzdialená 3 km od starobylého mesta Nesebar, 7 km od Slnečného Pobrežia , 15 km od kúpeľného mesta Pomorie a 30 km od Burgasu. Poloha hotela je ideálne miesto na dovolenku pre rodiny a pre ľudí , ktorí hľadajú tiché a pokojné miesto na oddych. Centrum Ravdy je blízko hotela, nájdete tam promenádu s obchodmi, kaviarňami a reštauráciami.

Vybavenie hotela

recepcia, Wi-Fi v celom hoteli zdarma, reštaurácia, detská postieľka ( na vyžiadanie ), bezplatné súkromné parkovisko pri hoteli ( do vyčerpania miest )

Ubytovanie

Dvojlôžkové izby ( 2 pevné lôžka + 1 prístelka ) - niektoré s možnosťou 1 prístelky pre dieťa ( rozťahovacie kreslo ), sú umiestnené na 1. a 2. poschodí po stranách hotela, majú TV, chladničku, klimatizáciu, wi-fi, kúpeľnu so sprchovacím kútom a WC, majú bočný výhľad na more. .Maximálne obsadenie 2 dospelí + 1 dieťa Apartmán A ( 2 pevné lôžka + 2 prístelky ) - 52 m2, pozostáva z izby s manželskou posteľou a obývacej izby s rozťahovacím gaučom ( pre 2 deti alebo 1 dospelú osobu ), apartmány sú umiestnené na 3. poschodí po stranách hotela, majú TV, chladničku, klimatizáciu, wi-fi, obývaciu miestnosť, kúpeľnu so sprchovacím kútom a WC, balkón s rozlohou 18 m2 s výhľadom na more.Maximálne obsadenie 2 dospelí + 2 deti / 3 dospelí. Apartmán B ( 4 pevné lôžka + 2 prístelky ) - 70 m2, pozostáva so spálne s manželskou posteľou a obývacej miestnosti s dvoma posteľami a rozťahovacím gaučom pre max. 2 deti alebo 1 dospelú osobu, apartmány sú bez kuchyne, nachádzajú sa na 3. poschodí, majú TV, chladničku, klimatizáciu, wi-fi, obývaciu miestnosť, kúpeľnu so sprchovacím kútom a WC, balkón s výhľadom na more. Maximálne obsadenie 4 dospelí + 2 deti / 5 dospelí. Apartmán C ( 4 pevné lôžka + 3 prístelky )- 81m2, pozostáva so spálne s manželskou posteľou, a obývacej miestnosti s dvoma posteľami, rozťahovacím gaučom pre max. 2 deti alebo 1 dospelú osobu a rozťahovacím kreslom pre 1 dieťa, apartmány sú s kuchyňou, nachádzajú sa na 1. a 2.poschodí, majú TV, chladničku, klimatizáciu, wi-fi, kuchynský kút, obývaciu miestnosť, kúpeľnu so sprchovacím kútom a WC, balkón s priamym výhľadom na more ( zo spálne ) a balkón s bočným výhľadom ( z obývačky ). Maximálne obsadenie 4 dospelí + 3 deti / 5 dospelí + 1 dieťa.

Stravovanie

bez stravy . Možnosť doobjednania stravy na mieste. Príplatky za stravu ( na mieste ): príplatok za plnú penziu pre osobu od 12 r. ( 10 € / deň ), príplatok za raňajky pre osobu od 12 r. ( 3,- € / deň ), príplatok za obed pre osobu od 12 r. ( 3,50,- € / deň ), príplatok za večeru pre osobu od 12 r. ( 3,50,- € / deň ) príplatok za plnú penziu pre dieťa 0 - 5,99 r. ( 5 € / deň ), príplatok za plnú penziu pre dieťa 6 - 11,99 r. ( 7 € / deň ), príplatok za raňajky pre dieťa 6 - 11,99 r. ( 2 € / deň ), príplatok za obed pre dieťa do 11,99 r. ( 2,50 € / deň ), príplatok za večeru pre dieťa do 11,99 r. ( 2,50 € / deň )

Pláž

Hotel sa nachádza 50 m od piesočnatej pláže. Na pláži je možné si zakúpiť lehátko a slnečník ( lehátko - 6 LV, slnečník - 6 LV ).


Kalkulácia ceny zájazdu

Dosp. na prístelke  295 €
Dospelá osoba - pevné lůžko  286 €
Dieťa 3-11,99 rokov prístelka  270 €
Servisný poplatok  170 €
Palivový príplatok  20 €
Príplatok: za pobytovú taxu, dospelí  10 €

Celková cena zájazdu: 0

Cena Vám bude potvrdená našim pracovníkom

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Nezáväzná rezervácia zájazdu

Vyplňte prosím všetky uvedené polia.


 • (napr. Adam)

 • (napr. Slovák)

 • (formát: +421123456789)
 • (napr. adam@slovak.sk)


Vaše osobné údaje spracovávame pre vybavenie Vašej objednávky, pre zasielanie našich ponúk a ďalšie účely. Ponuky prispôsobujeme podľa Vašich predchádzajúcich objednávok. Bližšie informácie o spracovaní osobných údajov, najmä ďalších účeloch spracovania, prenos údajov mimo EÚ a Vašich právach, nájdete v sekcii Ochrana súkromia.

 Súhlasím s obchodnými podmienkami


Ďalšie termíny zájazdu do tohto hotela

Výhody cestovania s Lastminute.sk

 • Skúsenosti a prehľad Od roku 2005 pôsobíme na trhu, detailne poznáme vývoj cien počas celého roka.
 • Nájdeme najvýhodnejšie Výhodnosť Vašej dovolenky porovnáme s tisíckami zájazdov v našej databáze.
 • Rovnaké ceny Garantujeme Vám rovnaké predajné ceny ako partnerské cestovné kancelárie.

Spolupracujeme so stovkami cestovných kancelárií